9 komentářů
 1. Jani, mě se strašně líbí ta tvá romantická zákoutí :-)
  Ty tvoje nádoby na květiny, ubrusy, dečky, hrníčky,...opravdu hned je ta fotka krásnější a co teprve to kafíčko!
  Krásné letní dny přeji a těším se na tvé DIYa příspěvky !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko, děkuju moc! Skřínku jsem udělala, tak snad se dokopu ji nafotit nějak pěkně, pa a krásné léto i tobě, koukám na IG jak pořád vyletujete:))

   Vymazat
 2. Janičkahoumička milá, povestná krása u Teba:-)
  My sme celú záhradu prekopali, zakamienkovali, navŕšili skalku a naplnili paletové kvetináče a vysádzam, len kým sa to nerozrastie....aj tak mám radosť! Kukni, pa!
  Alensa Vyskočilová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste šikovný a je jasný, že je to radost. Já taky miluju něco pořád předělávat, nově budovat .....už se jdu kouknout k tobě na blog :))

   Vymazat
 3. Jani, s chutí jsem nahlédla k vám tady na blogu i v časopejsku! Tu hostu máš krásnou, já mám tři různé a jsou to chudinky polouschlé, ale letos to jinak u nás nebude.Jak jsem pár dní ve špitálu a neprší, tak...Kdopak háčkoval tu dečku? udělala jsi krásné zákoutí. Zdravím Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju moc za pochvalu! Decku jsem zdedila a delala ji moje teticka. Jinak hosty mi drzi i v tom suchu a jsou krasne:) taky zdravim!

   Vymazat
  2. Jani, teď jsme byli u Nýrska na dovolené a tam měli hosty, že by v nich člověk zabloudil, byla jich spousta a byly veliké...poslala bych i fotku. A majitelka ani nevěděla, jak se to její bejlí jmenuje. pa Jiřina z N.

   Vymazat
 4. Paní Jano, Vaši zahradu miluju. A Váš blog patří mezi moje nejmilejší. Byl první, na který jsem tenkrát před lety natrefila. To jsme neměli ani dům, ani zahradu a já jsem si snívala, že by se mi taky líbilo mít taky takové krásné místo k žití, ze kterého dýchá romantická nostalgie a úcta ke starým věcem zároveň. Teď máme i dům i zahradu, snažíme se "jet" v podobném stylu jako Vy a Váš blog stále miluju úplně nejvíc. Moc zdravím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je super, že jste už taky ve svém vysněném domečku! A děkuju moc! :))

   Vymazat