20 komentářů
 1. Máš pravdu! Necítím depresi, podzim mám ráda, ale příchod chladných večerů a rán vnímám stejně. Citím se trochu smutně. A kurýr dnes dovezl nové sandále, takže "Léto, vydrž ještě!" :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No sotva jsem publikovala příspěvek, tak se zatáhlo, zvedl vítr, přifičely černé mračna ... tak nevím, jestli si to ještě užijeme ...:(

   Vymazat
 2. Překrásné fotky, jde z nich atmosféra léta, ale přeci jen někde v pozadí cítím přicházející podzim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, je to tak, podzim už na nás číhá :)

   Vymazat
 3. Pokud se nepletu, tak bilogicky už podzim doopravdy začal, ale letos nemám moudrý kalendář, tak nevím přesné datum. Ale můj tělesný barometr už podzim má a přesto jsem si odvážně objednala bílé lněté šaty taky :-) Navíc já prostě podzim miluju a hlavně ten mlhavý, deštivý s těmi plýskanicemi a strašně se na něj těším.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, já ho v sobě cítím, takže začal. No a ty šaty, nevím nevím, zda je nakonec užijeme. Možná je nakonec budu nosit doma u krbu, abych si je užila :))

   Vymazat
  2. Jsem ráda, že nejsem sama, kdo má pocit, že potřebuje topit, svíčky a teplé ponožky a říkám si Užžžžžž??????. Tak jsem si holky koupila sandálky, ale vy mi prozraďte, kde chodíte na ty šaty. Já se Janičko dívala na ten odkaz Etsy, ale nějak se neorientuji:-((. Pěkný den Věra

   Vymazat
  3. Věru, na Pinterestu, když si klikneš na vybranou fotku, tak se ti otevře velká fotka a pod ní je uvedený konkrétní odkaz na původní zdroj. Když si klikneš buď na adresu anebo stačí i na tu fotku, tak tě to dostane rovnou na původní stránku. U některých šatů rovnou do konkrétního obchodu na Etsy. Já je mám z Reserved ...ale byla to náhoda, normálně nikde lněné šaty nemají.

   Vymazat
  4. Já jsem si pořídila bílé, volný střih, jednoduché a koupila jsem si je od kamarádky, která je pořídila v Zaře, ale nekonec je nevyužila. A pár pěkných lněných kousků jsem zahlídla i na Fleru, tento výrobce se na len specializuje http://www.fler.cz/nipa-atelier ovšem ne každý si vybere ze střihů.

   Vymazat
 4. Také už cítím podzim....hezké dny přeje Vera:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Já taky Jani, ale snažím se to ignorovat, protože pocity mám stejné jako ty - moc hezky si to napsala... A taky mám nové sandálky...
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak taky sandálky:-) Abysme si je teda užily viď Heli, dnes se po krásném rádu opět zatáhlo a moc to teda na léto nevypadá!

   Vymazat
 6. krásné fotky. Vyjadřují ten přechod jara v podzim.

  OdpovědětVymazat
 7. Taky už to " cítím" ve vzduchu....ale ještě ho nechci.....:-)))) E.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, já taky neeee!!! Chtělo by to ještě někam na jich k moři, viď :))

   Vymazat
 8. Jé Jani, o podzimu mi ani nemluv, tropy bych brala ještě aspoň do konce srpna:-) No a kdyby byly až do vánoc, bych se nezlobila:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych tropy brala až do Vánoc!!! Občas by mezi tím mohlo sprchnout, aby nám zase zahrádka neuschla a byla bych spokojená:)

   Vymazat
 9. Já podzim taky cítím a miluju ho, takže smutek naopak nepociťuju vůbec :) a vaše zahrada je úžasná a ta čičinka na konci! :)

  OdpovědětVymazat