10 komentářů
 1. To se tu, ale někdo má si takhle někam vycestovat.
  Pane jo, ty fotky se sluníčkem jsou nádherné, nemluvě o tom, že se mi líbí i ty uličky :)

  OdpovědětSmazat
 2. Jani, mohu se podepsat pod vše, co si napsala. A ráda! V Plaikas jsme se zastavili po cestě do kláštara Preveli. Úžasné misto!
  Přeji hezký podzim! Helena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klášter Preveli je nádherny, tam jsme byli minule :)

   Smazat
 3. Kréta je nádherná, ale vztah Řeků ke zvířatům je pro mě naprosto nepochopitelný a necitlivý a to je pro mě důvod tam už nikdy nejet a to mě s ohledem na přírodu, městečka, moře, atmosféru...moc mrzí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Olivko, řekla bych, že už se trochu zlepšili. Alespoň, co se koček týká. V městečku byla místa, kde měly nasypané suché granule a nepotkali jsme tam hladovou a vyhublou kočku. Všechny byly nádherné a dvakrát tak velké jako ty naše. Psi tam jsou bohužel uvázaní na řetězech, bylo nám jich líto. Možný důvod je i ten, že se tam nezavírají vrata, vesměs nemají ploty a zahrady jsou otevřené, tak aby pejsci asi nelítali po městě a netoulali se....Ale zlepšení tam už je vidět. Jinak kozy a ovce mají svobodu, ty si chodí kam se jim zachce po celém ostrově :)

   Smazat
  2. Tak my přelézali ploty a plnili psům misky vodou koupenou v marketech, psům za zavřenými vraty a na řetězech na přímém slunci, kočky vyhublé na smrt krmili u snídaně a vedla jsem několik hádek s personálem, proč to dělat budu a fertig, to samé kozy a koně...doufám ve zlepšení.

   Smazat
 4. Krásné fotky, nad Řeckem jsme letos lamentovali i my, ale vyhrála Itálie :D Nebyla jsem totiž schopná si vybrat pěkné místo v našem rozpočtu nechtěla jsem dělat kompromisy :) A ty uličky na fotkách jsou prostě....nádherné, to je prostě celé moje, na ty jsem se těšila i do té Itálie :)

  OdpovědětSmazat
 5. Řecko je taková krásná jistota a to téměř jakékoli místo !

  OdpovědětSmazat