8 komentářů
 1. Tu ovládná starší pirát, jeden čas ji dělat pořád dokola, učili se ji v družině. A na Vánoce jsem v ní od něj dostala dárek :-) Ta šedá je parádní a asi i pratická jak tak koukám :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, u vás to umí děti, u nás si skládám krabičky já a ještě si chodím pro návod na švédský blog:-)

   Smazat
 2. Krabiček není nikdy dost:-))

  OdpovědětSmazat
 3. Jéé Jani, vždyť tohle jsme skládaly jako děti z těch divně davených papírů a ty, ty uděláš ze skládačky designový kousek, paráda!
  Moc se mi líbí tvůj úlovek lesa a ta tonetka,ta je prostě dokonalá!
  Přeji hezký víkend!

  PS: v Praze bylo krásně, budu trochu informovat. Teď tu sedím s nohama na stole :o)

  OdpovědětSmazat
 4. ...už bych měla jít asi spát - co jsem to napsala... barevných!
  Pa, H.

  OdpovědětSmazat
 5. Právě jsem si vzpomněla, jak jsem chodila na brigádu do balíren a skládala krabice a krabičky na kafe:-)))) Myslím, že o tento typ zábavy se pokoušet nebudu:-))) Ještě nyní mám husinu. Ale na Pint. hodně pokukuji po těch papírových skládankách. Tvé krabičky jsou orginální a moc pěkné. Židle taky. Moc se mi Jano líbí vaše bydlení, jen když si přestavím, jak máme u nás koš, chodítko, další koš s hračkama:-)) A to už Jonášek dojede v chodítku všude a už mi včera orval první fíkus:-)). A fotky z lesa jsou krásné. Hold Brdy jsou jiné, než Beskydy, ale krásné. Tak pěkný víkend. Pa Věra♥ Ps: a ty vnučkovské radosti k Vám taky dojdou, počkej:-)) Ale jsou krásné♥

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj Janičko..Tak jsem si u Tebe zase krásně pokoukala..Ty Tvoje fotky a výtvory..nádhera..Děkuji za pohlazení oček..
  Krásné dny..Bi

  OdpovědětSmazat