15 komentářů
 1. Jani, tak ať dobře vybereš, je to přeci jen investice :-)
  My máme kombinaci tmavého dřeva a kovu.
  Jen né točité, asi by se nám z těch výšek zatočila hlava ;-)
  Dělala nám ho také česká firma a byli jsme moc spokojení, jak s montáží, tak nyní :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Ilči, je fakt, že točité schodiště měli naši známí, a když jsme k nim šli, tak jsme měli všichni závratě...bylo to 6 pater:-)) měj se pěkně a děkuji:)

   Vymazat
 2. To schodiště Ti opravdu závidím, je úžasné! Já to musím ještě "chvíli" vydržet v bytě .), ale jednou se vážně vyřádím! Hezký den, Jani! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se dočkáš ...a řádění si pak užiješ ty i tvůj drahý :-) měj se krásně Olivko:-)

   Vymazat
 3. Do podkroví, historický dům, proutěná deko ... já bych vybrala kované na zakázku od českého kováře ve stylu starých provensálských usedlostí ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kované je také krásné, mám moc ráda kovářské řemeslo, není to špatný nápad :-) měj se krásně Anýzovko!

   Vymazat
 4. Janičko, držím palce ať dobře vybereš ..... nerez zábradlí se mi moc líbí, je neutrální a hodí se ke všemu ..... to skleněné schodiště mě vyděsilo, trpím závratí a mám strach z výšek, takže nic pro mě .... já trpím už na první příčce žebříku ..... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, tak to jsi na tom jako naše Domča... prosklené schodiště opravdu ne!:-)) A děkuji :-)

   Vymazat
 5. Jani,zábradlí jsou krásná,ale vůbec nezávidím ten výběr. Sama bych byla nerozhodná:-))...ale ty vybereš určitě dobře.
  Už máš hotovou dekoraci na oslavu? Moc hezký nápad. Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, díky. Dekoraci zatím nemám, musím nejdřív pro tu barvu...asi až v pátek, jestli to stihnu. Ale nápad to hezký je a určitě vyzkouším. Měj se prima:)

   Vymazat
 6. Jani, mně se vaše betonové schodiště moc líbí. Takové bych taky chtěla. Co vyřešit zábradlí tlustým lanem, které bude přichyceno nějakou kovářskou nebo dřevěnou ozdobou...? Měj se fajn a dobře se rozhodni. Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni díky za naše schody:-) A nápad s lanem není vůbec špatný, vymyslet to uchycení a bylo by hotovo:-)) Promyslím ....Měj se taky krásně:-)

   Vymazat
 7. Jani, ak máš interiér zariadený v modernom štýle volila by som chróm a sklo. K vidieckemu štýlu sa mi skôr hodí drevo a kov. Určite sa rozhodneš správne a vaše betónové schodisko je veľmi pekné.
  Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuji ....máme styl kombinaci starého a nového, takže můžeme mít obojí. Měj se moc krásně:-)

   Vymazat
 8. Nejvíce se mi asi líbí to točité dřevěné schodiště na prostředních obrázcích. Mám rád světlé dřevo, které zesvětluje celý interiér.

  OdpovědětVymazat