10 komentářů
 1. Jani,opatrujte se. Bydlení máš zase vymazlené))).
  Krásné léto i u vás.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc příjemné prostředí. Vkus, cit pro krásno je naprosto patrný.
  Hezké dny léta !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, je to nadhera, ty nadoby, trakar, vse:-). M.

  OdpovědětVymazat
 4. Překrásná zahrada. Já si tu svoji snažím taky tak vyšperkovat, ale zároveň chci, aby ty květinky měly taky nějaký užitek. Pod okny mi tam například roste rakytník, ze kterého roky děláme s maminkou rakytníkovou šťávu. Je tedy pravda, že tento rok na to moc čas nebyl, tak jsme ji raději koupili na https://www.herbavis.cz/produkt/rokivital. Domácí je domácí, o tom žádná, ale doplněk stravy je to bezvadný.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den, máte velmi zajímavý blog a články, ale zajímalo by mě, jestli vlastníte nějaké auto? Kolik vám je vůbec let, jestli to není nevhodné se zeptat? Ptám se kvůli tomu, že teďka budu kupovat nové zimní pneumatiky. Zatím jsem se koukal jen na https://www.pneuok.cz/ a chtěl bych slyšet nějaké doporučení na další stránky. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 6. Vaše zahrada mě nepřestává fascinovat. :) U nás se naštěstí taky rýsuje něco podobného. Manžel se toho letos chopil a dělá takovou tu staročeskou atmosféru. Naštěstí ale moderně, takže mu s tím pomáhá invertorová svářečka a další moderní nářadí. :D Musím říct, že se to rýsuje fakt moc pěkně a hodně se na to těším. Letos si ji asi v plné kráse ještě neužiju, ale příští rok to dopadne. Na jaře to osázím kytkami. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá to u Vás na dvoře skutečně moc hezky, mám ráda styl, kterým jste schopni oživit "obyčejné" staré vybavení do modernějšího vzhledu ;-) My jsme s manželem vloni rekonstruovali kompletně interiér našeho domu a letos jsme se tak mohli konečně věnovat zahradě a venkovní terase, kam jsme nakoupili třeba nové starožitné porcelánové nádobí z antikart nebo jsme také pořídili velký plynový grill s nastavitelnou teplotou.

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Jani, máš moc hezky dvoreček, ale víš co tam dle mého chybí? Na ty stěny by se hodila obkladová břidlice. Dle mého by to udělalo takový hezký kontrast se stěnou za tím. Celkově by to ten dvůr oživilo. Ale to je jen můj názor a jak to vidím já. Já jsem totiž taková hodně náročná, co se týče nějakého designu a barviček. To je moje :)

  OdpovědětVymazat