17 komentářů
 1. Tak ta by se určitě líbila mému muži. Běhá maratony a nejen je :-) Já kvůli kolenu neběhám, ale začínám doufat, že se to díky cvičení zlepší a třeba taky jednou vyběhnu. Vadí mi ty nárazy. Zatím dvakrát týdně cvičím s trenérem a jednou týdně zajdu na spinning. S běháním Ti držím pěsti!

  OdpovědětSmazat
 2. i já se chystám běhat začínám...věk s ÁT...a pohyb potřebuji kolo je takové sezonní běžky asi letos nehrozí....

  OdpovědětSmazat
 3. moje první knížka, kterou jsem si přečetl, protože jsem fakt chtěl! haha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)
   Diky, žes mi napsal, koukala jsem na tvůj blog a spadla mi čelist, nádherné fotky....mám se co učit:-)

   Smazat
  2. Jani, trochu se bojím, že tohle se naučit nedá, on je totiž Bůh :-) Ty fotky jsou (nevím jak to slovně vyjádřit) ... Prostě to má v krvi. Koukni na autoportréty!

   Smazat
  3. To máš pravdu, to se naučit nedá. Má neuvěřitelný talent a i jeho příspěvky a slova na to, jak je mladý (21) jsou krásné a mají duši...a navíc je to moc pěkný kluk :-)

   Smazat
 4. Jani, máš můj neutuchající obdiv - běh prostě nesnáším...Kolo, posilku, tam jdu někdy i ráda, ale běh, to je moje noční můra! Ale už ta ukázková stránka mi přijde natolik zajímavá, že dávám knihu na můj (dlouhý) seznam...
  A ještě něco, ty si fakt měla bar? Super!
  Pa, Helena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Heli, já jsem taky nerada běhala, ale po pár dnech jsem se na něm stala závislá a ten pohyb mi chybí (poklusávám si i doma a děti se mi směji:) Jinak bar jsem jako takový neměla, měli jsme kavárny ....

   Smazat
 5. Knihu miluju, i když neběhám, na nočním stolku mám teď jeho Spánek. A asi tam bude ještě dlouho, protože můj spánek je rychlejší :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, tak to můj taky :-) Jdu se kouknout, jestli máme Spánek v knihovně ...

   Smazat
 6. Jani, toho taky můžu,ale běhání fakt neeee:-) Eva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evi, běhání jsem taky nemusela ...uvidím, jak mi to dlouho vydrží... :)

   Smazat
 7. Začínám mít depresi, že jsem poslední člověk na světe, co neběhá, protože na to nestačí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To určitě neměj, spousta lidí běhání nemusí ...:)

   Smazat
 8. Tiež som nedávno čítala, aj pre HM lebo ho mám rada, aj pre beh. Chcela som sa nejak nakopnúť. Síce nebehám, lebo si ešte nejak netrúfam, a tak chodím, veľa. A presne sa potvrdilo, že vždy keď chcem pri tom rozmýšlať čo a ako kde si zorganizujem tak mam s prvým krokom celkom prázdnu hlavu. Keď sa ohlási telo, jednoducho nedá sa nič robiť 5km od domova proste nemôžem umrieť v poli, jednoducho vrátiť sa musím a vždy si na tú knihu spomeniem.

  OdpovědětSmazat